Pronájem lešení

Montáž a demontáž lešení

Montáž a demontáž - pronájem lešení

Lešení, pro vlastní realizace staveb STAVEBNÍ SPOLEČNOSTÍ ŠURÍK s.r.o. i v rámci zápůjčky a pronájmu, je vždy a bez výjimky, stavěno (montováno) a rozebíráno (demontováno) výhradně zaměstnanci a osobami zdravými, znalými, pravidelně školenými a fyzicky schopnými. Všechny, na montáži či demontáži se podílející osoby jsou povinně držiteli lešenářských průkazů, kladných zdravotních prohlídek a potvrzení o proškolení BOZP, s důslednou kontrolou jejich platnosti a účinnosti pro danou činnost v daném období.

Stejně tak je tomu v oblasti bezpečnosti práce (montáže a demontáže lešení) i u námi nabízených a zajišťovaných montáží a demontáží lešení komerčním klientům, jelikož jsme si vědomi, že na jejich celkové bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na staveništích je velmi vysoký podíl námi realizovaných činností = bezpečně provedená, oprávněnými osobami provedená, kvalitně a rychle provedená montáž a demontáž lešení, při eliminaci veškerých rizik BOZP, které mohou při této činnosti vznikat a vznikají.

Pro více podrobných a odborných informací, stejně tak, jako pro zjištění nebo ověření nezávazné ceny (zdarma), odvozené od sjednaného charakteru a rozsahu prací, nás kontaktujte buďto prostřednictvím „kontaktního formuláře“ nebo formou telefonátu některé osobě z našeho týmu  … viz „kontakty“.

Pronájem lešení

GPS

STAVEBNÍ SPOLEČNOST ŠURÍK s.r.o.

Navrátilova 668/12
Ostrava – Svinov, 721 00

IČ: 27810984
DIČ: CZ27810984

+420 596 630 651

Obchodní oddělení
Person

Jaromír Škrobánek
+420 733 609 214

Profi Produkt
Image